Bildiğiniz üzere 2017’de beklenenin çok altında gişe yapan Justice League’in orijinal versiyonu olan Zack Snyder’s Justice League 18 Mart 2021’de seyircilerle buluşacak.

Açıkçası benim filmden beklentilerim gayet yüksek. 2017’deki film bizi ne kadar hüsrana uğratmış olsa da aslında o filmin tamamını Zack Snyder çekmemişti. Kızı öldüğü için filmi yarım bırakmak zorunda kalmıştı. Warner Bros filmi sonbahara kadar sinemaya çıkarmak istediği için yönetmen Zack Snyder’ın yerine ilk Avengers filminin yönetmeni olan Joss Whedon getirmişti.

Neyse artık filme geçelim yeni film 4 saat uzunluğunda olup 6 bölümden oluşacak. Hepsi 18 mart günü HBO Max üzerinden yayınlanacak. Fakat henüz HBO Max ülkemize gelmediğinden film ülkemizde Türk Telekom Tivibu ve Turkcell TV+ ta yayımlanacak.

Z.S.J.L. izlemeden önce izlemeniz gereken bazı Dc comics filmleri:

Superman: Man of Steel

Wonder Women

Batman v Superman

Aquaman

Film, 2017’de çıkan filme göre 2,5 saat uzunluğunda farklı sahneler bulunduruyor. Z.S.J.L. yayınlanan fragmanları ve görselleri ile şimdiden çok konuşulanlar arasında girmeyi başardı. Ayrıca filmde Superman Black suit göreceğimiz kesinleşti. Ve Jared Leto’nun joker’inden de görseller geliyor.

Filmin ana kötüsü Dark Seid olacak gibi duruyor.

Yine önceki filmdeki gibi Steppenwolf’uda göreceğiz fakat daha küçük bir rol ile. Kesinlikle bu filmde Steppenwolf’un görsel efektini daha iyi yapmışlar.

Benim düşüncem filmde kahramanlar  başarısız olacak ve dünyayı kaybedecekler. Ardından gelecekte Batman kahramanlar ve kötülerden oluşacak bir ekip kuracak. Ve Flash’ı geçmişe gönderip her şeyi değiştirmesini isteyecek. Çünkü Batman V Superman’de Flash zamanda yolculuk yapıp Batman’i uyarmaya çalışıyordu.

Ayrıca yayımlanan fragmanlarda da gezegenin yıkıldığını görüyoruz.

evet sevgili film aşıkları benim düşüncelerim bunlar film yayımlandıktan sonra bir yorum yazısı gelecek fragmanı aşağıya bırakıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here