Evet sevgili film aşıkları sonunda beklediğimiz an geldi 18 Mart günü Zack Snyder’s Justice League filmi yayımlandı.

Bilgi

2017 yılında çıkan Justice League filminin orijinal halidir.

HBO max adındaki dijital platformda yayımlanmıştır.

Dört saat iki dakida kırk saniye uzunluğunda olarak yapılan en uzun çizgi roman filmidir.

Film İMDB (uluslararası film veri tabanı) tarafından 8,6 puan almıştır.

Konu

Batman, Superman’in ölümünden sonra dünyayı savunması için kahramanlar toplamaya başlar. Aquaman, Flash, Wonder Woman ve Cyborg hakkında bilgiler bulan Batman onları bir takım yapmak ister.

Superman’in ölümünün ardından asırlar önce dünyada yaşanan bir savaş sonucu dünyada kalan üç büyük kitle imha silahı uyanır ve uzaya sinyal gönderir.

Bunun üzerine dünyaya gelen ve Mother Boxları alıp efendisi adına kullanmak isteyen Steppenwolf önce Amazonlar ardından Atlantisliler ile destansı bir savaşa girer.

Dört saat uzunluğundaki filim sizi kesinlikle sıkmadan kendine bağlıyor. Filmin tek eksi yanlarından birisi Wonder Woman sahnelerinde arkada çalan Amazon ağıtı, birkaç sahneden sonra insanı sıkıyor. Flash’ın mükemmel sahnelerinden birinde İris’i araba kazasından kurtarışını izliyoruz. Ve bu sahnede kesinlikle mükemmel efektler kullanılmış.

Slow Justice. Is No Justice. MB\S - Speedster Gif Starters - Wattpad

Kafamızdaki bir çok soruya yanıt bulabildiğimiz bir film oldu. Sizi çok şaşırtacak bazı karakterler göreceksiniz. Hâlâ izlemeyenleriniz olabileceği için çok fazla spoiler vermeden yazımı Zack Snyder’in verdiği bir röportaj ile bitiriyorum. Gelecek Justice Legaue filminde Superman ve Lois’in çocuğu süper güçsüz olacak ve onu Batman yapmak istiyorum.

Keyifli seyirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here