Patron Bebek 2 filminin fragmanı yayınlandı. Filmin 26 Mart’ta vizyona girmesi bekleniyor. İlk filmin IMDB puanı 6.3 ve film 528 milyon dolar bilet gişesine sahip. Ülkemizde ise 600 bini aşkın seyirciye ulaştı.

[adinserter block=”1”]

2. İlk filmde neler olmuştu?

İlk film 31 Mart 2017’de vizyona girmişti. 20. Century Studios tarafından üretilen filmin uzunluğu 1 saat 37 dakikaydı. Madagasgar serisinin de yönetmeni olan Tom McGrath’ın hazırladığı filmde takım elbiseli ve konuşan bir bebeğin bir ailenin yanındaki gizli görevinde yaşadıklarını izlemiştik. Çocuk filmi olabilir ancak yetişkinlerin de izlerken keyif alabileceğini düşünüyorum. Bebeğin neden Barney Stinson’a benzediği ise hala merak konusu.

[adinserter block=”1”]

1. İkinci filmin konusu ne olacak?

Tim ve Patron Bebek küçük kardeşi Ted yetişkin olup ve birbirlerinden uzaklaşmışlardır. Tim artık evli bir baba olmuştur. Ted ise bir CEO. Ancak son teknoloji bir yaklaşıma ve yapabilirim tutumuna sahip yeni bir patron bebek, onları yeniden bir araya getirmek ve yeni bir aile şirketine ilham vermek üzere gelir.

Tim ve süper anne karısı Carol, 7 yaşındaki süper zeki kızları Tabitha ve süper sevimli yeni bebek Tina ile şehrin dışında yaşıyordur. Prestijli Acorn İleri Çocukluk Merkezi’nde sınıfının birincisi olan Tabitha, Amcası Ted’i idolleştirir ve onun gibi olmak ister, ancak Tim onun çok çalıştığından ve normal bir çocukluk dönemini kaçırdığından endişelenir. Bebek Tina, Tabitha’nın okulunun ve onun gizemli kurucusu Dr. Erwin Armstrong’un arkasındaki karanlık sırları ortaya çıkarma görevinde BabyCorp için çok gizli bir ajan olduğunu açıkladığında , Templeton kardeşleri yeniden bir araya getirecektir. Beklenmedik şekillerde, ailenin anlamını yeniden değerlendirmelerine ve gerçekten neyin önemli olduğunu keşfetmelerine yol açar.

[adinserter block=”1”]

[adinserter block=”1”]

Türkçe dublajlı fragmana buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

[adinserter block=”1”]

[adinserter block=”1”]

1 YORUM

  1. […] Boss Baby : Her ne kadar çizgi film tadında olsa da kesinlikle izlemeniz gereken bir dizi. Başarılı bir patron olan ana karakterimiz BB , hem iş aile hayatını dengede tutmaya çalışmaktadır. Bu konuda en büyük yardımcısı ise ağabeyi Timpeleton’dır. Bebek sevgisini dünyada egemen kılmak için uğraşan BB , bir saha ekibine sahiptir. Bu ekipte güçlü ve gözü kara Staci ile güçlü ama saf Jimbo bulunmaktadır. Yeni bir filmi çıkacak olan dizimiz ile ilgili yazımız burada. […]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here