Marvel yine yaptı yapacağını. Disney+ ‘da yayınlanacak olan diziler için fragmanları, ön gösterimleri ve onlarca haberi bir anda yayınlayarak bize küçük çaplı kalp krizleri geçirtti. Sizi daha fazla bekletmeden bomba haberleri ateşliyorum. 

Bildiğiniz üzere faz 4, 15 Ocak’ta Disney+’ta WandaVision dizisi ile başlayacak. Avengers yönemeni Kevin, evreni genişleteceklerini söylemişti. 2021 yılı içinde Black Widow ve Eternals filmlerini yayınlamayı planlayan Marvel Studios, yeni bir çok dizi ve filmi de duyurdu.

[adinserter block=”1”]

WandaVision

Disney+’ın ilk dizisi olan WandaVision 15 Ocak 2021’de yayınlanacak. Bu sabah yayınlanan ikinci trailerı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Doctor Strange In The Multiverse of Madness

25 Mart 2022’de vizyona girecek olan Dr. Strange’in 2. filmi için verilen haber ise Spiderman filmini ve WandaVision dizisini birbirine bağlayacak olması. Ayrıca filmde yer alacak bir diğer karakter olan Miss America yani Amerika Chavez’i canlandıran oyuncu için Xochitl Gomez’e karar verildi.

[adinserter block=”1”]

The Falcon and the Winter Soldier

19 Mart 2021’de yayınlanacak olan dizinin ikinci trailerı yayınlandı. Toplamda 6 bölüm olarak yayınlanacak dizide Baron Zemo ve Sharon Carter karakterleri de yer alacak. Avengers Endgame sonrasını anlatacak dizide Bucky ve Sam, dünya çapında çalışacaklar.

Loki ve What If..? Ön Gösterimleri

Hepimizin en çok beklediği yapımlardan biri olan Loki ve What if..? için de ön gösterimler yayınlandı. What If..? dizisinde marvel evrenindeki ünlü olayların tersine çevrilmiş hallerini izleyeceğiz.

[adinserter block=”1”]

Ms. Marvel

Marvel’ın yeni dizisinde Ms. Marvel’ı canlandıracak olan Iman Vellani, karakerini tanıttı.

Kamala Khan adındaki Captain Marvel hayranı genç kızımız, okula ve ailesine uyum sağlamakta sorunlar yaşamaktadır. Hayal gücü bir hayli geniş olan Kamala, aynı zamanda senaryo da yazmaktadır ve süperkahramanlara özel ilgisi vardır. 11 Kasım 2022 tarihinde çıkacak olan Captain Marvel 2 filminde Ms. Marvel’ı da izleyeceğiz.

Hawkeye

Hawkeye dizisinde Archer Kate Bishop rolünü oynayacak oyuncu için Hailee Steinfeld seçildi. Dizi 2021 sonlarında Disney+’ta yayınlanacak.

[adinserter block=”1”]

She- Hulk

Tatiana Maslany’nin She-Hulk’ı canlandıracağı komedi türündeki yeni Disney+ dizisinde Hulk’ı canlandıran Mark Ruffalo ve bir çok karakteri daha izleyeceğiz.

Moon-Knight

Dissosiyatif kimlik bozukluğuna sahip bir kanun adamı olan Marc Spector yani Moon Knight karakterini anlatacak dizinin yönetmen koltuğunda Mohamed Diab yer alacak.

Secret Invasion

Nick Fury ve Talos geri döndü. Dizi komedi türünde olacak ve skrulları anlatacak.

Armor Wars

‘Tony Stark’ın teknolojisi yanlış ellere geçerse neler olur?’u anlatacak dizide Don Cheadle, War Machine rolüyle geri dönüyor.

The Guardians of the Galaxy Holiday Special

James Gunn, GOTG yönetmenliğine geri döndü. 2023’de vizyona girmesi beklenen GOTG 3 filminden önce Guardians’ın komedi türündeki programını yazıp yönetecek.

[adinserter block=”1”]

Thor: Love and Thunder

Thor’un 6 Mayıs 22’de vizyona girecek yeni filminde Batman rolüyle tanınan Christian Bale, kötü karakteri canlandıracak.

Black Panther 2

Black Panther için yeni bir oyuncu bulunmayacağı ve filmin 8 Temmuz 2022’de vizyona gireceği duyuruldu.

Fantastic Four

Kaçıncı yeniden çekimi olacak bilinmez ama yeniden bir Fantastic Four filmi için de çalışmalar başlamış. Yönetmen koltuğunda ise Jon Watts yer alıyor.

I am Groot

Groot’a da dizi yapıyorlar. Hadi hayırlısı…

[adinserter block=”1”]

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here