Geçtiğimiz günlerde Disney üst üste bir sürü yeni proje duyurdu bunlar arasında Marvel filmleri animasyon filmleri ve bugün konuşacağımız Star Wars var.

Disney son yıllarda yaptığı filmler ve animasyonlar ile Star Wars evrenini genişleteceğini belirtiyordu bu yapımlarla da artık tamamen bir evren izliyeceğiz.

Rangers of the New Republic

Yapımcılığını Marvel filmlerinden tanıdığımız Jon Favreau ve Star Wars filmlerinden Dave Filoni üstleniyorlar.Diziyle ilgili pek bir şey duyurulmasa da The Mandalorian ile aynı zamanda geçeceği ve gelecekteki hikayeler için büyük önem taşıyacak.

Lando

Neredeyse tüm Star Wars filmlerinden tanıdığımız Lando Calrissian’ konu alacak bir dizi.Başrollüğünde Billy De Williams olacak.

The Bad Batch

Klon savaşlarından sonra diğer klonlardan genetik olarak farklı ve benzersiz olan bir mürettebatı konu alan Klon Savaşları tarzı bir animasyon olacak.Dizi şubat 2021de gelicek.

 

Obi-Wan Kenobi

Hayranların uzun zamandır beklediği ve tabiki de Anakin Skywalker’ın hocası Obi-Wan Kenobiyi konu alacak.Dizi Revenge of the Sith’den 10 yıl sonra geçecek.Darth Vader rolünde ilk üçlemedeki Anakin Skywalker olan Hayden Christansen oynayacak.Obi-Wan Kenobi’yi ise yine üçlemeden Ewan McGregor canlandıracak.

Rogue Squadron

Film 2023 Aralık’da gelecek.Yönetmen koltuğunda Patty Jekkins bulunacak.Sinemadaki en büyük olay olacağı dışında dizi hakkında pek bir şey bilinmiyor

Star Wars:Visions

Kısa filmlerden oluşan anime tarzı bir seri olacak.2021 yılında yayınlanacak

Andor

Rogue One öncesinde geçecek Cassian Andor’a odaklanacak bir dizi.12 bölümden oluşup 2022 yılında yayınlanacak.

Star Wars:Acolyte

The Old Repuclic’in son dönemlerinde geçeceği ve gizem-gerilim dizisi olacağı dışında başka bir açıklama yapılmadı.

The Droid Story

Droidleri konu alacak küçük bir animasyon filmi.İçinde C-3PO veR2-D2 olabilir.

Ahsoka

Rebels sonrasında geçecek ve Ahsoka Tano’yu konu alan bir dizi .Başrolünde The Mandalorian’da oynayan Rosario Dawson olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here