FANTASTİK DÜNYALARDAN 3 FARKLI FANTASTİK DİZİ

Karantina döneminde evlere kapanmış bizleri bu sıradan dünyadan uzaklaştırabilecek en basit aktivite fantastik diziler izlemek. Fantastik dizi severlerin seveceğini düşündüğüm ve benim severek izlediğim 3 fantastik diziyi bugünkü yazımda sizlerle paylaşacağım. Hadi gelin sıradan dünyanıza biraz sihir katalım!!!

1- THE VAMPIRE DIARIES (VAMPİR GÜNLÜKLERİ)

2010-2017 yılları arasında 8 sezon olarak yayınlanan başrollerini Nina Dobrev, Ian Somerhalder, Paul Wesley, Candice King gibi isimlerin paylaştığı dizi toplamda 171 bölümden oluşuyor. Aynı adlı kitap serisinden uyarlanan ve severek izlenmiş dizi genel olarak Mytstic Falls adında bir kasabada geçen doğaüstü olayları anlatıyor. Başta vampirler, kurtadamlar ve cadılar olmak üzere doğaüstü unsurları barındıran bu dizinin bir çok ödülüde bulunuyor.

Ayrıca dizinin The Originals ve Legencies adlı 2 tane bağlantılı dizisi bulunuyor.Eğer sizde vampirleri, kurtadamları ve cadıları izlemeyi seviyorsanız bu fantastik dizi tam size göre!!!

Diziyi Türkçe dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak izleyebileceğiniz aynı zamanda indirebileceğiniz bir site:

https://yabancidizi.pw/dizi/the-vampire-diaries

 

2-THE IRREGULARS

Yakın zamanda Netflix de yayınlanan dizi şu anlık 8 bölümden oluşan 1 sezon halinde yayınlandı. Dizinin başrollerinde Harrinson Hosterfield, Thaddea Grahan, Royce Pierrson gibi isimler bulunuyor. Dizi Sherlock Holmesten esinlenen ancak klasik Sherlock hikayelerinden farklı bir yapıda ilerliyor. Dizinin konusu kısaca; 5 adet çocuğun Doktor Watson tarafından Londradaki doğaüstü olayları araştırmasını ve bu olayları araştırırken kendi içsel meselelerini ve dramalarını konu alıyor.

 

Fantastik dizi anlayışına farklı bir boyut getiren diziyi Netflix üzerinden izlenebilmekte. Dizinin Birleşik Krallık yapımı olmasından ötürü İngilizce kalitesi epey yüksekte bulunuyor.

3-MISFITS

2009-2013 yılları arasında yayınlanan toplam 5 sezon 37 bölümlük olan dizinin kadrosunda Game Of Thrones dizisinin Ramsey Bolton’u Iwan Rheon, The Umbrella Academy dizisinin Klaus’u Robert Sheehan, Lauren Socha, Antonia Thomas ve Nathan Stewart-Jarret bulunuyor. Dizi bir elektrik fırtınası sonucu doğaüstü güçler kazanan sosyal sorumluluk görevi cezasına çarptırılmış gençlerin yaşamlarını konu alıyor.

Birleşik Krallık yapımı olan diziyle alakalı bazı komik sahneler Instagram sayfalarında dolanmakta. Ayrıca dizinin internet sitelerindeki Türkçe Altyazılı halinin yanında İngilizce olarak Youtube de bölümleri bulunuyor.

Youtube Playlist Linki:

 

 

Sizde bu dizi hakkında yorumlarınızı bizlerle paylaşın. O zamana kadar hepiniz fantastik kalın.

#dizi #fantasikdizi #netflix #öneri #diziönerisi #dizionerisi #thevampirediaries #tvd #theirregulars #misfits #yabancıdizi #fantastik #tvseries #karantina

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here