Ya 2.Dünya savaşını Naziler kazansaydı.Sadece bu soru bile konuyu açıklayabilir.Mükemmel kurulmuş bir evrende siyaset entrika ve bol bol ırkçılığın olduğu bu diziye yakından bakalım.

Dizi aynı adlı kitaptan uyarlanma.4 sezonu da amazonda bulabilirsiniz.

Oyuncular

Başrollerinde Alexa Davalos(Juliana Crain),Rufus Sewell(John Smith) ve Luke Kleintank(Joe Blake) paylaşıyor.Dizide sadece ana karakterlein değil yan karakterlerin de derin bir hikayesi var.Her karakter ile empati kurmanızı sağlıyor.Her oyuncu karakterine mükemmel şekilde bürünmüş.

Konusu

Nazi Almanya’sının ve Japon İmparatorluğunun Amerikayı ikiye böldüğü bir dünyada 1960larda geçiyor.Dizi Juliana Crain’in kardeşinin öldüğünü öğrenmesi ve kardeşinin işini bitirmek istemesiyle başlıyor.Japon Amerikasında yaşayan Juliana Crain,Nazi Amerikasında yaşayan ve ajan olmaya zorlanan Joe Blake ve Nazi Amerikasında yüksek bir general olan John Smith perspektiflerinden ilerliyor.

Atmosfer

Dizide Berlin,New York,Washington,San Fransico ve tarafsız bölge kentlerini görüyoruz.Beni en çok etkileyen dizinin mimarisi ve minik detayları.Özgürlük Heykeli ve bir sürü bina mükemmel ve korkutucu  şekilde değiştirilmiş.Berlin ise dünyanın en büyük Metropolü ve muazzam büyüklükte binalar ile karşımıza çıkıyor.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here